המכוון

סדנאות לצוותים מובילים בקהילה

חוויה אורבנית
בתל אביב - יום פיתוח צוות
סדנאות מיוחדות

תהליכים של מעורבות והתנדבות
כלל עירוניים

שוברי שגרה

מחפשים ערב קליל ומצחיק? צריך לדעת גם מתי לקחת אויר... אם קבוצת הנוער שלכם צריכה פסק זמן מהשגרה, תוכלו למצוא עבורה פעילות אנרגטית ומרעננת, שתתאים לכל גיל וכל מצב רוח.

פעילות קבוצתית (עד 25 משתתפים):
  • פצצת זמן – משחק תחרותי בו החניכים מתחרים נגד הזמן ונגד המנחה. פעילות גיבוש חווייתית הדורשת שיתוף פעולה מרבי בין כל חברי הקבוצה.
  • החפרפרת - פעילות גיבוש חוויתית ומיוחדת העוסקת בכוחה של קבוצה וביחסים שבין פרט וקבוצה, תוך ניסיון לחשוף את ה"חפרפרת" שיושבת בתוכנו.   
  • יחסים מסוכנים – ערב בנים ובנות על אהבה, פערים, יחסים, מיתוסים, סטריאוטיפים, ומאבק כוחות היסטורי.

 פעילות הפגתית למספר משתתפים גדול:

  • "מופע הצחוק הגדול"-מפגש חוויתי המיועד לקבוצות גדולות ומורכב ממוסיקה, ריקודים, משחקי אימפרוביזציה והרבה הומור וצחוק. במפגש זה מתנסים המשתתפים בטכניקות של אלתור, היכרות עם עולם התיאטרון, ועיסוק בתכנים רלוונטיים לקבוצה ולעולמה (מין, פוליטיקה, אלכוהול, נהיגה ועוד).את המפגש מנחים שלושה שחקנים מקצועיים.
  •  סלטרון-קרנבל תחרותי של קבוצות אשר מבצעות משימות שונות ומשונות, המלוות בצבע, מוזיקה והמון מוראל גבוה. התחרות נערכת בין קבוצות אשר זוכות בניקוד על שיתוף פעולה, מוראל קבוצתי והצלחה במשימות. התחרות בין הקבוצות מגבשת את חברי הקבוצה ומייצרת חוויה קבוצתית בלתי רגילה.הסדנה דינאמית ומקפיצה והיא מועברת על ידי מנחה מקצועי, אשר מוביל את הקבוצות והערב לנקודת רתיחה...


המכוון     בן יהודה 32 בית אל-על תל אביב 63805     טל.03-6203377     פקס.03-6205723

Bleknet.com - בניית אתרים