המכוון

סדנאות לצוותים מובילים בקהילה

חוויה אורבנית
בתל אביב - יום פיתוח צוות
סדנאות מיוחדות

תהליכים של מעורבות והתנדבות
כלל עירוניים

מיומנויות הדרכה

גמישות מחשבתית וחשיבה יצירתית:
פיתוח היכולת האישית לאימון עצמי ותרגול חשיבה יצירתית, הקניית טכניקות שונות בחשיבה יצירתית המאפשרות לפרוץ את השגרה בתוך המסגרת הקיימת.

שיפור יכולות הפרזנטציה:
הקניית כלים להעברת מסרים בצורה מלאה ומדויקת: לימוד ותרגול מיומנויות הפרזנטציה, תכנון ובניית הרצאה מנצחת מותאמת לצרכים, מטרות ויעדים.

מתודיקה וכלים בהדרכה:
רענון רעיוני והצפת מתודות, משחקים והפעלות מקוריות. שימוש בכלים מוכרים ובאמצעים זמינים לפיתוח מתודיקהמקורית.

היתרון היחסי:
 
 איתור החוזקות והיכולות האישיות אצל עמיתים או חניכים כאמצעי להעצמה, התפתחות אישית והעמקת ההיכרות והקשר האישי בין חניך למדריך. הקניית השלבים והדרך ליישומם לביצוע מודל היתרון היחסי.


שפת גוף ועמידה מול קהל:
שיפור יכולות העמידה מול קהל: בני נוער, הורים או בעלי תפקידים וגורמים בסביבת העבודה. התנסות ולמידה של טכניקות שונות ומגוונות מעולם התיאטרון אשר עוזרות לנו להיות "שחקנים" יותר טובים מול קהל.


 
ניהול קונפליקטים:
קבלת כלים מקצועיים לניתוח וניהול קונפליקטים בין אישיים בצורה מקדמת לטובת הפיכת הקונפליקט מ"סיכון לסיכוי", מקור לצמיחה אישית וארגונית.
 
 מקורות הכוח של המדריך:
הכרות עם מגוון מקורות הכוח הקיימים בידי המדריך ככלי להובלת קבוצה. מיפוי מקורות הכוח האישיים ולימוד טכניקות לחיזוק מקורות כוח חסרים.
 
מיומנויות העברה וקבלת משוב:
הכרות עם מאפייני המשוב ככלי מרכזי בתהליכי הנחיה והדרכה. שימוש במשוב כאמצעי להתפתחות בסביבה תומכת. התנסות אישית וקבוצתית בתהליך של מתן וקבלת משוב.
 
 הפקת אירוע קהילתי בהובלת הנוער:  
הסדנה תיתן למשתתפים כלים מקצועיים לתכנון והקמת פרויקט קהילתי, תוך בירור כיווני הפעולה והתוצאות הרצויות.


אינטליגנציה רגשית וחשיבותה בעבודה עם בני נוער:
שיפור היכולות של עובד הנוער והקהילה (המנהל) לניהול אפקטיבי של רגשות ככלי עיקרי להובלת תהליכי חינוך עם בני נוער וצוותי עבודה חינוכיים. 


מיומנויות הדרכה
צריכים רעיונות חדשים ומרעננים לפעילויות? יש לנו כלים חדשים שיוכלו לשמש אתכם להעברת פעילות מלהיבות, יצירתיות ומקוריות. תוכלו לשלב את התכנים במהלך שנת הפעילות במפגש אחד או כחלק מסדרת מפגשים.

המכוון     בן יהודה 32 בית אל-על תל אביב 63805     טל.03-6203377     פקס.03-6205723

Bleknet.com - בניית אתרים